Alparslan Keskin

Alparslan Keskin

Alparslan Keskin ile " Sağlam Kafa " her Cumartesi saat 13:00 - 14:00 saatleri arası sizlerle...

Adım Alparslan Keskin, 1977 yılında Elazığ'da dünyaya geldim. İlk, orta ve lise eğitimimi Elazığ'da tamamladım. Lisans eğitimimi yine Elazığ Fırat üniversitesi Beden eğitimi ve spor Öğretmenligi bölümünü bitirerek tamamladım. Okulda ihtisasım "Yüzme" olup, aynı zamanda üçüncü  kademe yüzme antrenörü sertifikası sahibiyim. 2000 yılında Elazığ'da yüzme öğretmenliği yaptım. 

1994-2001 yılları arasında Elazığ'da yayın yapmakta olan, Radio sport, Dünya FM ve Radyo E radyolarında dj lik, program yapımcılığı ve sunuculuk yaptım. 1996-1999 yılları arasında Kanal E televizyonunda vj lik ve program sunuculuğu yaptım.

Eğirdir Dağ komando okulunda dört ay komando kursu aldıktan sonra, Tokat köklüce komando taburunda Jandarma komando Asteğmen olarak, on iki ay tim komutanı olarak görev yaptım.

Askerden döndükten sonra Elazığ belediyesi Su Altı Arama Kurtarma ekibinde "Balık Adam" olarak görev yaptım, üç yıldız "Balık Adam" brövesi sahibiyim.

Profesyonel Spor masörüyüm.

 

2005 yılında Bilim ilaç firmasında Tıbbi tanıtım sorumlusu olarak Batman'da göreve başladım. 2008 yılında aynı firmada Diyarbakır bölge müdürü olarak atandım. On yıl bu coğrafyada görev yaptıktan sonra 2018 yılında yine aynı firmada İç Anadolu bölge müdürü olarak atandım. 

Hala bu göreve devam etmekteyim. 46 yaşındayım evli ve iki çocuk babasıyım.

 

 

Paylaş